Top

PROFESYONEL UYDUCU AHMET USTA

Dürüst bir usta arıyorsan evet doğru yerdesin. Güvenilir, işin ehli usta uyducu burada. Allah insanı iyi insanlara denk getirsin derler ya sende doğru insana denk geldin. Mersin Akdeniz ilçesi ve yakınlarına hizmet veriyorum. Tam 20 yıldır bu sektördeyim. Benim için para her zaman 2. plandadır. Müşterime söz verdiğim saate ulaşmak en önemli kriterimdir. Kimseyi bekletmek istemem. Bu günün işini de yarına bırakmayı hiç sevmem işim yoksa hemen çıkar gelirim. Elimde iş varsa 1 en geç 2 saat içinde konumunuza ulaşırım. Aşağıda vermiş olduğum numarayı aradığınız zaman direk uyducu Ahmet usta ile muhatap olursunuz. Nusratiye mahallesineysen servis ücretini öğrenebilir yada kafanıza takılan bir konuyu sorabilirsiniz. İşi bilmeyen, usta diye geçinen kişilere iş yaptırmayın. Ahmet usta Mersinde tanınan bir profesyoneldir. Yaptığım işlerin arkasındayım. Garantili işçilik.

 

TV TAMİRİNİ AHMET USTA YAPAR

Ahmet usta tam bir profesyoneldir. Merkezi sistem yada bireysel size ait olan TV hiç fark etmez. Siz  tamirciyi 1 kere çağırırsınız lakin Ahmet usta her gün durmadan mesleğini yapar. Size karmaşık görünen sorun benim için çok basittir. En basit örnek ile. Sabah bütün kanallarım çalışıyordu ne oldu aniden sinyal yok diye düşünebilirsiniz. Siz kafanızı yormayın. İşin ehli mesleğinde uzmanlaşmış olan uzmanı arayın. Neden beni seçmelisin çünkü hak yemem. İşimi en doğru şekilde yaparım. Uygun ve pratik çözümler üretirim. Mantıklı davran beni hemen ara. Aşağıdaki linke tıkla

 

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJ SERVİSİNDE İŞİ BİLEN USTA

Bu meslek aslında çok hassas bir iştir. İşin ehli tarafından yapılmalıdır. Servis fiyatını hemen aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsin. Benim için en önemli husus iş güvenliğidir. Beton zemine 10mm çelik dübel ile montaj yapılır. Doğru kurulan çanak anten yıllarca hiç bir sorun çıkarmadan görevini yerine getirir. Yanlış montaj edilen uydu anteni sert bir rüzgarda 1 cm yön değiştirdiği zaman sinyal yok hatası verecektir dolayısı ile en iyisi  Ahmet usta ara. İhsaniye’de yılların deneyimi, tanınmış 1 numaralı çanak anten montajcısı Ahmet ustadır.

Ayaz elektronik uyducu Ahmet usta

Yeriniz Mersin Akdeniz de ise size yaklaşık olarak 15-20 dakika mesafe uzaklıktayım. Benim için işten önce her zaman saygı ve dürüstlük gelir. Mersin Akdeniz deki servis noktaları: Tozkoparan, Barış mahallesidir. Çanak anten, uydu, televizyon, kablo LNB  de oluşabilecek sorunlar için Ahmet ustayı araman bir alo demen yeterli. Size söz verdiğim saate ulaşmak en önemli kriterlerimdendir. İşim yoksa hemen çıkar gelirim lakin işim varsa 1 saate orda olurum. Arabamda matkap, dübel, çekiç, kablo LNB ,çanak anten, uydu alıcı kısaca her türlü malzeme ile hazırım. İşimi severek yapıyorum. Bir daha dünyaya gelsem yine uyducu olmak isterim.

MERSİN AKDENİZ TELEVİZYON MONTAJ SERVİSİ USTASI

Yılların deneyimi itimat edebileceğin birini arıyorsan, durma Ahmet usta bir telefon kadar yakında. Televizyon duvar askı aparatınız varsa çok iyi en azından masrafınız azalır. Hemen telefon edip servis ücretini öğrenebilir lakin malzeme yoksa sorun değil öncelikle televizyonun büyüklüğünü söyleyin. 24” (60ekran) 32” (82ekran) 42” (107ekran) 55” (149ekran) hangi boy ise ona göre askı aparatı getirip, Televizyonu hayalinizdeki gibi montajını yaparım. İşçiliğime çok güveniyorum Televizyon montajı her gün yaptığım iştir. Buradaki en önemli nokta acele etmeden nazikçe, ustaca davranmaktır. Bir diğer en önemli husus ise duvara sağlam bir şekilde montaj etmektir. Profesyonel Usta tarafından takılmayan led TV düşmeye mahkumdur. Duvara astığım bütün Televizyonları su terazisi ile taktığım için dolayısı ile yamukluk olmayacak tam dengede duracaktır. Kısaca Televizyon montajı ustalık, malzeme ve profesyonel olmayı gerektirir. Lütfen işi küçümsemeyin 2 delik işi usta demeyin. Bu şekilde düşünüyorsanız beni hiç çağırmayın kendi işinizi kendiniz yapın yada başka bir usta bulun. Televizyonun usta tarafından profesyonelce montaj edilmesini istiyorsan Ahmet ustayı ara.

SERVİS NOKTALARI

Hizmet verdiğim ilçeler: Mersin Akdeniz ilçelisine uydu tamir servisim var. Akdeniz İlçesinde oturuyorsan dolayısı ile Ahmet ustayı hemen arayabilirsin. Sakın çekinme aklına takılan bir soru varsa ara sor.