Top
Uydu Tamircisi

ÇANAK ANTEN KURULUMU

İşinde çoktan kompetan olmuş profesyonel istiyorsan, Ayaz Elektronik Ahmet usta en doğru kişi. Çanak anten kurulum işine tam 20 yıl önce, daha yeni çıkmışken çırak olarak başladım. Allah razı olsun haklarını hiç ödeyemeyeceğim bir yerdi. Tam 1 yıl sonra kendi işletmemi açtım dolayısı ile o gün bu gündür işimin başında helal para kazanmaya çalışıyorum. Arayın servis ücretini sorun soruşturun. Telefon açın ayrıntıları ögrenin, kafanıza yatarsa gelirim işinizi güzelce hallederim.

 

Tıkla → Hemen Ara  ←Tıkla

 

TELEVİZYON KURULUMDA UZMAN USTA

Usta olmak hafife alınacak bir iş değildir. Ahmet ustayı tercih et kafan kulağın rahat olsun. İster küçük ekran ister büyük ekran fark etmez. Televizyon kurulumu için servis aracımla göreve hazırım. Çanak anten kurulumu için telefon et işim yok ise en geç 10-20 dakikada gelirim.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • İşçilik çok iyi
  • İşçilik Kötü

MERSİN 'DE UYGUN FİYATLI USTA

Mersinde Uyudu Ustası denildiğinde akla ilk Ayaz Elektronik gelir. Mersinde adeta bir marka, dillere destan Ahmet usta. Her işte farklı bir deneyim kazanan ustamız, işine 4 elle sarılmış bir ustadır. Eksik malzeme yok profesyonellik var. İş güvenliği her zaman en önemlisi dolayısı ile Televizyon kurulumunda Ahmet ustanın hata yapma oranı çok düşüktür. Ayaz Elektronikte tam 20 senedir aynı iş kolunda hizmet vermekteyim. Hepimiz insanız hatam hiç yoktur demiyorum lakin hatam olabilir. Yanlış işte yapabilirim, sonuçta hepimiz insanız hata olmasa dünya var olmaz. Yaptığım işlerin arkasındayım.

İŞ VARSA BENDE VARIM

Ayaz ElektronikUyducu Ahmet Usta

 

Yenişehir’de mesleğinde uzman Ayaz Elektronik Çanak anten kurulumunda, işinde kompetan (uzman) olmuş doğru ve güvenilir usta tamda burada. Ahmet ustanın tek amacı vardır. İşinde kendini sonsuza kadar uzmanlaştırmak. Usta olmak karmaşıktır dolayısı ile işin ehli olmayan kendini bu işe adamamış birisi bu mesleği sürdüremez. Gerçek ustanın en önemli özelliklerden biriside sabırlı olmaktır. Ne kadar profesyonel olursan ol sabırlı olmayan kişiler bu mesleği sürdüremezler. Görevini hakkıyla yapanlar ne demek istediğimi çok iyi bilirler. En basit örnek gidersin Televizyon kurulumuna dama çıkmak gerekir lakin damın anahtarı o an yoktur. Buna benzer bir çok sorunla karşı karşıya kalmaktayız. Sakin davranmayan insan buna benzer durumda kaybeder.