Top
TV Montajcısı

MERSİNDE TELEVİZYON MONTAJINDA ÇOK İDDALIYIM

Televizyonu duvara montajı etmek aslında basit bir işlemdir. Elbette işi bilen malzemesi eksik olmayan gerçek usta için kolaydır. İşi bilmeyen acemi kişiler tarafından montaj edilen TV en iyi ihtimalle yamuk ama sağlam şekilde durur. Ahmet usta bu işi mersin Yenişehir’de her zaman yaptığı için gerçek bir profesyoneldir. En önemli husus televizyonu kırmada, zarar vermeden ustaca sağlam bir şekilde duvara montaj etmektir. Önce gerekli ölçümü metre ile yapıldıktan sonra duvara montaj işlemi yapılır. Benim için ekran boyutu hiç fark etmez. İster ufacık bir televizyon ister orta boy ister büyük boy. Sizin hayalinizdeki montaj Ahmet ustanın hünerli ellerinde. Kendime çok güveniyorum. Mersinde Televizyon montajı itinayla duvara sağlam ve yamuk olmadan tam dengede takılır. Ahmet ustayı ara servis ayağına gelsin. Mersinde TV Montajını en iyi kim yapar. Tatbiki Ahmet usta

 

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

 

TV ASKI APARATI SATIŞ VE MONTAJI

Gerçekten profesyonel arıyorsan, Ahmet usta bir telefon kadar yakında. TV duvara asma ücreti 250₺ – 350₺ arasında değişmektedir. Fiyat farkı Televizyonun büyüklüğünden ve yolun uzaklığından kaynaklanmaktadır. İstersen Ahmet ustayı arayıp da fiyatı ve ayrıntıları öğrenebilirsin.

 

TV duvar asma aparatınız varsa çok iyi en azından masrafınız azalır lakin yoksa sorun değil öncelikle televizyonun büyüklüğünü söyleyin. 24” (60ekran) 32” (82ekran) 42” (107ekran) 55” (149ekran) hangi boy ise ona göre askı aparatı getirip, Televizyonu hayalinizdeki gibi montajını yaparım. İşçiliğime çok güveniyorum Televizyon montajı her gün yaptığım iştir. Buradaki en önemli nokta televizyonu kırmadan ustaca davranmaktır. Bir diğer en önemli husus ise televizyonu duvara sağlam bir şekilde montaj etmektir lakin düzgün montelenmeyen LED TV düşmeye mahkumdur. Duvara astığım bütün Televizyonları su terazisi ile taktığım için dolayısı ile yamukluk olmayacak tam dengede duracaktır. Kısaca iyi usta olmak doğru malzeme ve profesyonellik ile olur. Bu basit gibi görünen iş 2 delik ile olmaz. Profesyonel işçilik istiyorsan uyducu Ahmet ustayı bu numarada tıkla.

HAREKETLİ DÖNERLİ TV ASKI PARATI

Televizyona hareketli askı aparatı takmak normal düz askı aparatından azıcık daha zordur lakin Ahmet usta için çok ama çok basit bir işlemdir. Hareketli askı aparatı takarken en önemli husus Samsung televizyonu kırmadan duvara montaj etmektir. Ayrıca hareketli yani dönerli askı aparatında kalite ve tasarım çok ama çok önemlidir. Televizyon ne kadar büyükse yamuk durma olasılığı o kadar fazladır. Aşağıdaki görseldeki askı aparatı çok sağlam çok kalitelidir. 2 Kollu ve her kolu da duble dayanıklıdır. Doğru montajdan sonra yamuk durma olasılığı yoktur lakin ucuz ve kalitesiz dönerli askı aparatı yamuk durması kaçınılmazdır. İşi Ahmet ustaya ver malzemeye de 2 kuruşta fazla ver televizyonunu sağlama al. Aşağıdaki görseldeki hareketli askı aparatının fiyatını ve işçiliğini arayıp hemen sor. Unutma Ahmet ustada en iyi işçilik ve kaliteli malzeme vardır.

Duvara montelenmiş hareketli TV askı aparatı

TV ASKI APARATI MONTAJI İÇİN AHMET USTAYI ARA

Peki usta her şey iyi hoşta senin yerin nerde dediğinizi duyar gibiyim. Nerde olduğumu öğrenmek için bu linke tıklayın. Televizyonu tam dengede takmak için su terazisi olmasa olmaz malzemedir. Su terazisi kullanılarak duvara montaj edilen televizyonun eğri durma şansı yoktur. Tam istediğiniz ölçülerde TV askı aparatı montajı yapılır. TV duvara montaj ücreti 300₺.  Ahmet ustayı araman yeterli. Duvar delinirken matkabın gücü duvarın durumu hatta matkabın uç kalitesi bile önem arz eder. Şimdiye kadar binlerce televizyon taktım hiç birine zarar vermedim. Son olarak risk almayın arayın fiyat sorun. TV montajını kim yapar? Tatbiki Ahmet usta

TELEVİZYON MONTAJ EDERKEN DİKAT EDİLECEK HUSUSLAR

TV duvara montaj etmek basit gibi görünen ama gerçekten ustalık ve malzeme isteyen bir iştir. Hatta başlı başına bir meslek dalıdır çünkü sıfır aldığınız televizyonu kurmaya gelen servis genellikle 2 kişi gelir. Servisin işi bellidir. Aynı marka cihazı müşteri nereye istiyorsa kurar. Servis hep aynı marka model ile çalışır. Başka markanın işini yapmaz. Ahmet usta herhangi bir markaya çalışmaz. Yenişehir Mersinde Aklınıza gelebilecek bütün marka model televizyonları duvara montajını yaparım. Vestel Televizyonu ister duvara ister TV ünitesine montajı itinayla dikkatle ve hayalinizdeki gibi yapılır. Siz kafanızı yormayın arayın ekran kaç inç olursa olsun fark etmez. Aracımızda her büyüklükte askı aparatı bulunur. TV montajında delik açılacak duvar çok önemlidir bazı duvarı deldiğiniz zaman dübel tam otururken bazı duvarlar delme esnasında genişler ve dübel oturmaz. İşte burada devreye ustalık uzmanlık girer.