Top

Resimler Temsili Resimlerdir

TEKLİ LNB

LNB
Fiyatı Gör

Belki daha ucuza tekli LNB bulabilirsiniz. Benim sattığım LNB Next marka ve çok kalitelidir. Fiyatı görmek için üstteki linke tıklamanız yeterli. Kapağı kırılan LNB sorunsuz çalışır bu sebepten dolayı sinyalim gitti değiştirişsem sorun çözülür diye düşünmeyin sinyal yok ise boşuna masraf edip LNB almayın Ahmet usta sorunu çözer. Tecrübe konuşuyor bu senaryo çok başıma geldi.

ÇİFTLİ LNB

Fiyatı Gör

Başka bir odaya TV aldığınız zaman 2. bir anten takmadan çiftli LNB alarak hem daha uyguna hem de görüntü kirliliği yaratmadan yani 2. çanağı takmaya gerek olmadan işi halledebilirsin. Alınıza takılan soru varsa telefon açıp sorabilirsin. 2li LNB taktığınız zaman isteyen istediği kanalı izleyebilir birbirinden bağımsız. İster kendin alır takar istersen Ahmet usta ile iletişime geçip halledebilirsin bu sana kalmış.

DÖRTLÜ LNB

Fiyatı Gör

4 çıkışlı LNB de aynı mantıkla çalışır. Evdeki 4 yada 3 televizyona başka bir çanak anten kurmadan yayın vermek. Hepsi de birbirinden bağımsız sanki ayrı ayrı 4 adet çanak anten kurmuş gibi düşünün. fiyatı görmek için lütfen üstteki linke tıklayın.

ÇANAK (TEKLİ)

Fiyatı Gör

%10 daha az ücret ile daha ucuza çanak anten bulabilirsin lakin arada gerçekten kalite farkı var. Benim sattığım çanak antenler piyasada kabul görmüş rüzgara dayanıklı ve 2 yıl paslanmaya karşı garantilidir. Montajını ve satışını yaptığım çanak anten fiyatı için linke tıkla.

KABLO (METRE)

FİYATI GÖR

Uydu kablosunda kalite gerçekten çok önemli. Kalitelimi değilim bunu anlamanız imkansız. Ahmet usta olarak 20 yıldır bu sektörde olduğum için kaliteli kalitesiz kabloyu elime aldığım zaman anlarım. Kaliteli kablo en az 5 yıl hiç bir zarar görmeden dayanırken dandik kablo maksimum 2 yıl dayanır. Dandik kablo güneş etkisiyle 2 yıl sonra çatır çutur elinizde un ufak olur. Yağmurda sinyal kesmesi de kaçınılmazdır. Benim sattığım ve işçiliğini yaptığım kablo 5 yıl çürümeye karşı granitlidir. Yağmurdan güneşten etkilenmez.

SERVİS ÜCRETİ (İŞÇİLİK)

SERVİS ÜCRETİ İÇİN TIKLA

İşçilik başlı başına farklı bir konu. Ben 20 yıldır bu sektörde alın teri ile helal para kazanmaktayım. Beni lütfen acemi işi bilmeyen ustalar ile karıştırmayın. Ucuz malzeme ucuz işçilik ile düzgün kaliteli hizmet nerde görülmüş. Benim işçiliğim piyasaya göre gayet makuldür lakin ucuz değildir. Kısaca piyasadaki işçilik fiyatlarını ben çok iyi biliyorum. Makul fiyata kaliteli işçilik sunuyorum daha ne olsun.