Top

UYDUCU AHMET USTA

Mersinin lider uyducusu Ahmet usta ile tanışmaya hazırımsın. Sen çok şanslı bir insansın çünkü profesyonel ustaya denk geldin. Kendime özgü bir tarzım var. Hani derler ya her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben başka hiç bir ustaya benzemem. Basit bir örnek verecek olursam. Sadece uzman olduğum işi yaparım. İşim gücüm belli uyducu olmak. Başka hiç bir işi yapmam. Neden uzman olmadığım bir işi yapayım!!!  Ayaz Elektronik uyducu Ahmet Usta güvenilir bir insandır. Usta deyip geçmemek lazım. işinin ehli olan insan kolay yetişmez. Herkes mesleğini hakkıyla yapamaz lakin uyducu Ahmet usta olarak yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum. İşini hakkıyla yapan herkese buradan selam olsun.

MERSİN UYDUCU

Görevim:
Benim amacım mümkün olan en iyi en profesyonel hizmeti sunmak. Mersin Yenişehir ve Toroslar ilçesinde rakibim yok. Her geçen gün kendimi uyducu olarak dahada uzmanlaştırıyorum. Sonum ne olacak bilmiyorum. Uzayda Türksat frekansının içine girersem şaşırmayın. Ben sadece işime aşığım. Bu piyasanın kompetanı olmuşum. Hiç denemedim lakin gözümü kapatarak işimi yapabilirim. Bir gün mutlaka deneyeceğim. Bazen o kadar çok ilham geliyor ki. Şöyle bir bakınca sorunun nerde olduğunu anlıyorum. Rüyamda bile işe çıktığımı görüyorum. Arkadaş bari akşam dinleneyim yatarken yok. İnsan rüyasında tatil görür değilim. Ben farklıyım işte. Allah beni bu iş için yarattı.

Kendimi bir çok açıdan geliştirdim. En iyi yaptığım, merak duyduğum işi seçtim. Uyducu oldum. Evet bu işi seçtim. Çokta doğru yapmışım. 20 yıldır bu meslekteyim ve işimi çok seviyorum. Mersindeki en iyi uyducu burada. Telefon numaramı muhakkak kaydedin.