Top

UYDUCU AHMET USTA İŞ YAPMAYA HAZIR 

Ahmet ustanın lakabı uyducudur. Ahmet ustayı uyducu diye çağırabilirsiniz. Ayaz Elektronikte uyducu Ahmet usta olarak yıllardır mersin haklına seve seve gururla hizmet vermekteyim. Uyducu olmayı o kadar çok seviyorum ki bir daha dünyaya gelsem uyducu olmak isterdim. Allah herkese sevdiği işi yapmayı nasip etsin. Ben oturmayı hiç ama hiç sevmem. Çalışmak alın teri ile helal para kazanmak benim için dünyadaki en güzel uğraştır. Acemi ustaya iş vermeyin. Mersinin çocuğu Mersini seven Mersine katkı sağlayan uyducu Ahmet ustaya işe hazır vaziyette aramanızı bekliyor. Bazı ustalar gibi her işi yapmıyorum. Ben uyducuyum. Son olarak iş varsa bende varım.
0507 334 76 01

Çanak anten montajı

  ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJINDA UZAMAN USTA

Çanak anteninizin montaj ve kurulumu için lütfen irtibata geçin. Profesyonel, doğru, güvenilir usta, başka bir deyişle işin ehli burada. Evet doğru yerdesin Çanak Anten montajı için arıyorsun Ayaz Elektronik Ahmet ustayı. İşim yoksa hemen yola çıkıyorum. Ancak işim varsa hemen randevu oluşturuyorum 1 yada en fazla 2 saat içinde gelip çanak anten montajını yaparım. Başka bir gün isterseniz ona göre randevu oluşturuyorum. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa arayın fiyat sorun. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, LNB daha aklınıza gelmeyecek her türlü malzeme ile servise hazırım. Çanak antenin ayarı bozulduysa başka bir deyişle arıza varsa Ayaz Elektronik Ahmet usta halleder. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım. Uydu Montajı Ahmet usta özenle yapar

0507 334 76 01

YENİŞEHİRİN EN HIZLI UYDU TAMİRCİSİ TELEVİZYONCUSU

Televizyoncuya, Uydu tamircisine ihtiyaç duyduğun anda Ahmet usta bir telefon kadar yakınında. Özellikle söz verdiğim saate. Televizyonundaki sorun nedir, sinyal mi gitti, kanallar mı karıştı, uydu tamircisi mi lazım yada televizyon kurulumu gerekiyor. Arçelik, Beko, Vestel Samsung, LG, SEG, Sony yada başka bir marka model hiç fark etmez arayın sorunu söyleyin hemen gelir hallederim. Uydu tamircisi Televizyoncu demek Ahmet usta demek. Ben öyle acemi işi bilmeyen ustalara benzemem ben bu işi bu ay öğrenmedim. uydu tamircisi Televizyoncu olabilmek için yıllarımı verdim.

SERVİS NOKTALARI

Uyducu Ahmet usta mersin halkına servis hizmeti vermekten mutluluk duyar. Hizmet verdiğim ilçeler: Yenişehir – Toroslar – Akdeniz ilçeleridir dolayısı ile bu ilçelerden her hangi birinde oturuyorsanız Uyducu Ahmet ustayı hemen arayabilirsin. 0507 334 76 01

Uyducu Ahmet Usta 05073347601

YENİŞEHİR DİGİTURK BEİNSPORT D-SMART TİVİBU

Digiturk beinsport tivibu d-smart çanak anten ile çalışmaktadır. Çanak antende kabloda yada lnb de en ufak bir arızada sinyal yok eksik kanal yada kurulum başarısız olmaktadır. Bundan dolayı bayiyi aramanıza gerek yoktur. Digitürk çanak anten kurulumu beinsport tivibu ve d-smart sinyal sorunları için uyducu Ahmet ustayı arayabilirsin. 0507 334 76 01

Digitürk Çanak anten kurulumu

Digitürk Çanak anten kurulumu

YENİŞEHİR ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJI VE TAMİRCİSİ

Çanak anten montajı profesyonel (uzman) usta tarafından yapılmalıdır. Lakin doğru montaj edilmeyen çanak antenin düşme riski çok vardır. Bu videoda size çanak antenin nasıl montaj edildiğini göstereceğim.  Linke tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz. Çanak anten uydu montajını Matkap, dübel gibi malzemeniz varsa bile yapmanızı tavsiye etmem dolayısı ile  Ayaz Elektronik Ahmet usta bu iş için var. Çekinme Çanak anten uydu montaj tamir fiyatını (ücretini) ara sor.

Yenişehir çanak anten uydu montaj servisi

Yenişehir çanak anten uydu montaj servisi

 

0507 334 76 01

YENİŞEHİR UYDU ÇANAK ANTEN TELEVİZYON SİNYAL YOK

Uyduda sinyal olmamasının, Televizyonda kanalların gitmesinin bir çok sebebi olabilir .Kabloda, çanak antende, Lnb de sorun olabilir. Bunun dışında çok küçük bir sorunda olabilir. Basit bir şekilde Televizyonda sinyal sonundan nasıl kurtulacağınızı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın Televizyondaki sinyal sorunu bir çok sebepten kaynaklanabilir lakin bu videodaki çözüm işinize yaramayabilir. O halde Uyducu Ahmet ustayı aramanız  Profesyonelden destek almanız gerekir. Yılların tecrübesi Mersinde 1 Numara uyducu Ahmet usta.

Ahmet Usta

 

0507 334 76 01

YENİŞEHİR UYDUCU TELEVİZYONCU ÇANAK ANTEN UYDU TAMİRCİSİ

Mersinde bir çok noktada hizmet vermekteyim dolayısı ile Yenişehir’de oturuyorsanız size çok yakınız. Mersinde Çanak anten uydu televizyon sektöründe yıllardır hizmet vermekteyim. Ayaz Elektronikte çalışan tek kişi vardır uyducu Ahmet Usta. Telefon açtığınızda direk evinize gelecek usta ile muhatap oluyorsunuz. Başka bir deyişle aracı yok kalfa yok çırak yok uyducu Ahmet usta var. Önceliğim dürüstlük, iş ehemmiyeti ve en hızlı şekilde konumunuza ulaşmak. Ahmet Ustanın en iyi reklamı yaptığı iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Yaptığım tüm işler örnek gösterilir üstelik başkasına tavsiye edilir. Mesela size işi yaptım fiyattan, işçilikten, dürüstlükten memnun kaldınız dolaysı ile başka bir tanıdığınıza Mersinde uyducu lazım olduğunda aklınıza ilk Ahmet usta gelecektir.

Mersin Yenişehir de Hizmet verdiğim mahalleler

Mersin Yenişehir de hizmet verdiğim mahalleler: Hürriyet, Pozcu, Çiftlikköy, Güvenevler, Aydınlıkevler, Gazi, Bahçelievler, Limonluk, Batıkent, Fuatmorel, Menteş, Eğriçam, 50. Yıl, Cumhuriyet, Akkent, Barbaros ve Dumlupınar, Kocavilayet, Afetevler, Pirireis, Palmye ve İnönü Mahallesi. Sonuç olarak yukarda yazdığım mahalleler den birinde oturuyorsanız size 10-20 dakika uzaklıktayım. Verdiğim Hizmetler: Televizyon duvara montajı, televizyon kanal ayarlama, sinyal yok, Tv askı aparatı, Televizyoncu, merkezi sistem sinyal sorunu, yan odaya Televizyon kurulumu, çanak anten uydu montajı, çanak anten kurulumu bazı kanallar var bazıları yok. Eksik kanal lnb kısa devre lnb aşırı yüklenme Digitürk Beinsport Tivibu D-Smart sinyal sorunları. Uydu çanak antende aklınıza gelebilecek her türlü iş uyducu Ahmet ustanın işi. O halde İş varsa bende varım!!!
0507 334 76 01