Top

YENİŞEHİR UYDUCU

Ahmet usta güvenilirdir. Evinize rahatça çağırabilirsiniz. Ayaz Elektronikte yıllardır Mersin Yenişehir haklına seve seve gururla hizmet vermekteyim. Uyducu olmayı o kadar çok seviyorum ki bir daha dünyaya gelsem aynı mesleği seçerdim. Allah herkese sevdiği işi yapmayı nasip etsin. Ben oturmayı hiç sevmem. Çalışmak alın teri ile helal para kazanmak benim için dünyadaki en güzel uğraştır. Acemi insanlara iş vermeyin. Mersin Yenişehir’i seven katkı sağlayan Ahmet usta işe hazır vaziyette aramanızı bekliyor. Mersin Yenişehir’de uyducuyum son olarak iş varsa bende varım.

Ne İşi yapılacak 

 

TV UYDU TAMİRCİSİ

Televizyoncuya, Uydu tamircisine ihtiyaç duyduğun anda Ahmet usta bir telefon kadar yakınında. Özellikle söz verdiğim saate. Sorun nedir, sinyal mi gitti, kanallar mı karıştı, usta mi lazım yada televizyon kurulumu gerekiyor. Arçelik, Beko, Vestel Samsung, LG, SEG, Sony yada başka bir marka model hiç fark etmez arayın sorunu söyleyin hemen gelir hallederim. Yenişehir’de usta arıyorsan doğru yerdesin. Ben öyle acemi işi bilmeyen ustalara benzemem ben bu işi bu ay öğrenmedim. Kendimi geliştirmek iyi usta olmak için yıllarımı verdim.

ÇANAK ANTEN MONTAJINDA UZMAN

Çanak anteninizin montaj ve kurulumu için lütfen irtibata geçin. Profesyonel, doğru, güvenilir usta, başka bir deyişle işin ehli burada. Evet doğru yerdesin Yenişehir’de Çanak Anten montajı için arıyorsun Ayaz Elektronik Ahmet ustayı. İşim yoksa hemen yola çıkarım ancak işim varsa hemen randevu oluşturup 1- 2 saat içinde gelirim. Başka bir güne isterseniz oda olur. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa arayın fiyat sorun. Aydınlıkevler’de çanak anten, uydu alıcı, kablo, LNB daha aklınıza gelmeyecek her türlü malzeme ile servise hazırım. Bahçelievler’de uydu arıza varsa Ayaz Elektronik Ahmet usta halleder. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım. Fuatmorel mahallesinde Uydu Montajı Ahmet usta özenle yapar

SERVİS NOKTALARI

Uyducu Ahmet usta mersin Barbaros halkına servis hizmeti vermekten mutluluk duyar. Hizmet verdiğim ilçeler: Yenişehir – Toroslar – ilçeleridir dolayısı ile bu ilçelerden her hangi birinde oturuyorsanız Uyducu Ahmet ustayı hemen arayabilirsin.

 

 

YENİŞEHİR DİGİTURK BEİNSPORT D-SMART TİVİBU

 

Digitürk beinsport TİVİBU d-smart çanak anten ile çalışmaktadır. Çanak antende kabloda yada lnb de en ufak bir arızada sinyal yok eksik kanal yada kurulum başarısız olmaktadır. Bundan dolayı bayiyi aramanıza gerek yoktur. Digitürk çanak anten kurulumu beinsport TİVİBU ve d-smart sinyal sorunları için uyducu Ahmet ustayı arayabilirsin.

YENİŞEHİR ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJI VE TAMİRCİSİ

Çanak anten montajı profesyonel (uzman) usta tarafından yapılmalıdır lakin doğru montaj edilmeyen çanak antenin düşme riski çok vardır. Bu videoda size çanak antenin nasıl montaj edildiğini göstereceğim. Linke tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz. Matkap, dübel gibi malzemeniz varsa bile kendi çanağınızı takmanızı tavsiye etmem dolayısı ile  Ayaz Elektronik Ahmet usta bu iş için var. Çekinme gazi mahallesinde oturuyorsan ustanın el emeği fiyatını ara sor.

Uyduda sinyal olmamasının, kanalların gitmesinin bir çok sebebi olabilir. Kabloda, çanak antende, LNB de sorun olabilir. Bunun dışında çok küçük bir sorunda olabilir. Basit bir şekilde Televizyonda sinyal sonundan nasıl kurtulacağınızı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın Televizyondaki sinyal sorunu bir çok sebepten kaynaklanabilir lakin bu videodaki çözüm işinize yaramaz. O halde Uyducu Ahmet ustayı aramanız Profesyonelden destek almanız gerekir. Mersin Hürriyet mahallesinde yılların tecrübesi Mersinde 1 Numara Ahmet usta.

YENİŞEHİR UYDUCU TELEVİZYONCU ÇANAK ANTEN UYDU TAMİRCİSİ

Mersinde bir çok noktada hizmet vermekteyim dolayısı ile Yenişehir eğriçam’da oturuyorsanız size çok yakınız. Mersin 50.yılda Çanak anten uydu televizyon sektöründe yıllardır hizmet vermekteyim. Ayaz Elektronikte çalışan tek kişi vardır!!! Namı değer Ahmet Usta. Telefon açtığınızda direk evinize gelecek usta ile muhatap oluyorsunuz. Başka bir deyişle aracı, kalfa, çırak, komisyoncu yok uyducu Ahmet usta var. Önceliğim dürüstlük, iş ehemmiyeti ve en hızlı şekilde konumunuza ulaşmak. Ahmet Ustanın en iyi reklamı yaptığı iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Yaptığım tüm işler örnek gösterilir üstelik başkasına tavsiye edilir. Örneğin cumhuriyet mahallesinde işi yaptım fiyattan, işçilikten, dürüstlükten memnun kaldınız dolaysı ile başka bir tanıdığınıza Mersin Akkent’te uyducu lazım olduğunda aklınıza ilk Ahmet usta gelecektir.

Mersin Yenişehir de hizmet verdiğim mahalleler: Pozcu, Kocavilayet ve İnönü Mahallesi. Sonuç olarak yukarda yazdığım semtlerden birinde oturuyorsanız size 10-20 dakika uzaklıktayım. Aklınıza gelebilecek her türlü uydu Servisi işi Ahmet ustanın hünerli ellerinde. O halde hareket varsa bende varım!!!

Beni seven takip etsin. Ahmet Kızartıcı (@uyducu_ahmet_usta) • Instagram fotoğrafları ve videoları