Top
Uydu Tamircisi
Servis Aracımla Uydu Tamirine Hazırım

Uydu tamirinde işinde çoktan kompetan olmuş profesyonel istiyorsan, Ayaz Elektronik uyducu Ahmet usta en doğru kişi. Uydu antenleri işine tam 20 yıl önce, uydu antenleri daha yeni çıkmışken çırak olarak başladım. Allah razı olsun haklarını hiç ödeyemeyeceğim bir yerdi. Tam 1 yıl sonra kendi uydu tamir dükkanı açtım dolayısı ile o gün bu gündür işimin başında helal para kazanmaya çalışıyorum. Uydu servis talebi için telefon edin hatta ücretini sorun soruşturun. Uydu tamirini Ayaz Elektronik Ahmet ustaya yaptır.

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

 Televizyon montajında İşi bilen usta!!!

Televizyon montajı hafife alınacak bir iş değildir. TV monte etmeyi, işi bilen Ayaz Elektronik Ahmet ustaya yaptır kafan kulağın rahat olsun. İster küçük ekran ister büyük ekran Ahmet usta için fark etmez.  Mersin Yenişehir’de Hürriyet, Çiftlikköy, Güvenevler, Gazi, Bahçelievler, Batıkent, Fuatmorel, Eğriçam, 50. Yıl, Barbaros ve Dumlupınar, Kocavilayet, Afetevler, Pirireis, Palmye, Pozcu, Akkent, Aydınlıkevler, Limonluk, İnönü, Cumhuriyet, Menteş mahallesine servis aracımla göreve hazırım. Mersin Yenişehir’in her semtine 10-20 dakikada ulaşırım.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  • İşçilik çok iyi
  • İşçilik Kötü

MERSİN YENİŞEHİR’DE MANTIKLI VE UYGUN FİYATLI UYDUCU

Mersinde uyducu denildiğinde akla ilk Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet usta gelir. Mersinde adeta bir marka, uyducu Ahmet usta. Her işte farklı bir deneyim kazanan uyducu Ahmet usta, işine 4 elle sarılmış bir ustadır. Eksik malzeme yok ustalık var acele yok iş güvenliği her zaman en önemlisi. Dolayısı ile Uyducu Ahmet ustanın hata yapma oranı çok düşüktür. Ayaz Elektronikte Uyducu Ahmet olarak tam 20 senedir aynı iş kolunda hizmet vermekteyim. Hepimiz insanız hatam hiç yoktur demiyorum lakin hatam olabilir. Yanlış işte yapabilirim, uyducu Ahmet usta olarak yaptığım işlerin arkasındayım.

İŞ VARSA BENDE VARIM

Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet Usta

 

Toroslarda Mesleğinde Uzman Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet Usta Toroslarda Mesleğinde Uzman Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet Usta

Mersin Toroslarda İşinde kompetan (uzman) olmuş doğru ve güvenilir usta tamda burada. Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet ustanın tek işi vardır. Çanak anten uydu montaj işinde kendini sonsuza kadar uzmanlaştırmak. Uyducu olmak karmaşık bir iştir dolayısı ile  İşin ehli olmayan kendini bu işe adamamış birisi bu işi yapamaz. Bu meslekte en önemli özelliklerden biriside sabırlı olmaktır. Ne kadar usta olursan ol sabırlı olmayan kişiler bu mesleği sürdüremezler. Bu mesleği yapan ustalar ne demek istediğimi çok iyi bilirler. En basit örnek gidersin uydu tamirine dama çıkmak gerekir lakin damın anahtarı o an yoktur. Buna benzer bir çok sorunla karşı karşıya kalmaktayız. Sakin davranmayan usta buna benzer durumda kaybeder.

MERSİN TOROSLARDAKİ SERVİS NOKTALARIM

Çanak anten uydu montajını Uyducu Ahmet usta özenle hatta dikkatlice yapar. TV montaj Uydu Servis işini Ahmet ustaya yaptır. Mersin Toroslarda Çağdaşkent, Halkkent, Kurdali, Mevlana, Akbelen, Güneykent, Tozkoparan, Yalınayak, sağlık, Demirtaş, Turuçlu, Korukent, Portakal, Alsancak, Buluklu, Çavuşlu, Osmaniye ve Zekiayan Mahallesine servisim vardır. Televizyoncu arıyorsan sinyalin gittiyse Ahmet ustayı ara işçilik fiyatını (ücretini) öğren.