Top

UYDU TAMİRCİSİ ARIYORSAN DOĞRU YERDESİN

Uyduda sinyal sorunu olduğunda Ahmet usta halleder. Siz kafanıza takmayın, uydu onarma işini Ayaz Elektronik Ahmet ustaya bırakın. Mersinde tanınmış bir usta olarak yaptığım işlerin arkasındayım. Bu meslek basit bir iş gibi görünebilir lakin her işte olduğu gibi uydu işinin de püf noktaları vardır. Profesyonel olmak deneyim ve zaman gerektir. Zamanla belli seviyeye gelmiş yaptığı işte deneyim kazanmış sürekli aynı işi yapan usta profesyoneldir. Önceliğim konumunuza söz verdiğim saate ulaşmaktır. Uydu tamirine yabancı olan, işe alışmamış, beceriksiz ya da anlayışsız usta, kendisinden beklenen işi eksik yapar dolayısı ile yaptığı işi de batır. Sonrada iş yok diye isyan eder. Ahmet Usta olarak tam 20 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyim. Dile kolay 20 yıl bu sebeple mersinde büyük bir çevrem oluşmuştur.

 

Tıkla → Hemen Ara  ←Tıkla

UYDU TAMİRİNDE EFSANE USTA İLE TANIŞIN

Çalışan televizyonun sinyali aniden gittiyse. İşinde uzman lazım olduğunda hemen ara. Merkezi uydu sistem yada kendi çanağınız Ahmet usta için fark etmez. Vakit kaybetmeden anında gelir sorunu çözerim. Üstelik işimin arkasında olurum. Yani görüntüyü veriyim hemen gidiyim parayı aldım yok. Yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum hatta biliyorum ki iyi iş daha çok müşteri getirir sonuçta en iyi reklam yaptığım iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Kendime güveniyorum çünkü yılların verdiği deneyim var. Numaranın üstüne tıklarsan ararsın. Ayrıca siz sevgili Mersin halkına basit bir şekilde sinyal sorunundan nasıl kurtulacağınızı bu linkte anlatıyorum. Verdiğim linkteki bilgiler işinize yarayabilir de yaramayabilir de çünkü uydu tamiri farklı sorunlardan kaynaklanabilir. Dama çıkıp biraz uğraştığınız halde sonuç alamadıysanız hemen Ahmet ustadan tamir ücretini öğrenebilirsiniz. Etkili ve pratik çözümlerle Ahmet usta harekete hazır.

UYDU TAMİRCİSİ AHMET USTANIN KONUMU SİZE UZAKLIĞI

Size uzaklığım önemli bir konu yukardaki linke tıklayarak size mesafemi ölçebilirsiniz. Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet Ustaya  10 – 20 KM mesafede uzaktaysanız hemen arayın. Bana konumunuzu adresinizi yada semtinizi söylerseniz size ne kadar mesafede olduğumu hemen söylerim. Aklınıza takılan soruyu arayıp sorun.

Mersin Afetevler Uydu tamircisi- Ahmet Usta

Uydu tamirinde profesyonel usta denince akla ilk ben gelirim. Yılların deneyimi Ahmet Usta size bir telefon kadar yakın. işin ehli için hemen tıkla ara anında kapında olurum.

Uydu anten kurulumu

UYDUYU ONARMAK AHMET USTANIN İŞİ

Ahmet usta adeta bu meslek için yaratılmıştır. Uydu tamir etmek Ahmet ustanın işidir. Usta deyip geçmemek lazım, profesyonel olabilmek için en az 1 yıl boyunca bir ustanın yanında çalışmanız gerekir. Ayaz elektronikte Ahmet usta olarak 20 yıldır aynı işe devam etmekteyim. Usta aramanızın sebebi Televizyonda sinyalin gitmesidir. Merkezi uydu kullananların arızası çok olur çünkü çok ek olması sorun yaratır. İster merkezi uydu sistemi ister kendi çanağınız olsun mutlaka bir gün Ahmet ustaya ihtiyacınız olur. Şuan ustaya ihtiyacın olamayabilir lakin bu hiç uydu tamircisine ihtiyacınızın olmayacağı anlamına gelmez. Son olarak Ahmet ustanın numarasını kaydedin elbet bir gün lazım olabilir. Uydu Tamircisi Ahmet Usta Mersinde 1 Numara – YouTube Buradaki videoda müşterimizin uydusunu tamir edişimin bir kısmını videoya aldım beni Youtube de takip edebilirsiniz. Esen kalın…