Top

Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet Usta Toroslar

Yeriniz Mersin Toroslar da ise size 15-20 dakika mesafe uzaklıktayım. Bazı ustalar her işi yapar lakin uyducu Ahmet ustanın tek işi çanak, uydu anten ve Televizyonla ilgili işlerdir. Çağdaşkent mahallesinde çanak anten, uydu, televizyon da oluşabilecek her türlü sorunu çözmek için uyducu Ahmet ustayı arayabilirsin. Mersin Toroslar Mevlana mahallesinde tanınmış profesyonel ustamız uyducu Ahmet usta harekete hazır. Aracımda tam donanımlı malzemem ile  matkap, dübel, vida, uydu alıcı, çanak anten, Televizyon askı aparatı, kablo, tekli, çiftli, dörtlü LNB ile mersin turunçlu halkına hizmet vermekten gurur ve onur duyarım. Yalınayakta Uydu hizmetinde kesin çözüm sunuyorum dolayısı ile yaptığım işin arkasındayım. Uydu, çanak  sektöründe tozkoparan mahallesinde 15 yıldır son hız devam etmekteyim. Arayın işim yoksa hemen gelir lakin işim varsa 1-2 saate orda olurum. Başka gün istiyorsanız ona göre randevu oluşturulur.

Servis Aracımız

TOROSLAR UYDU TAMİRCİSİ TELEVİZYONCU

Televizyondaki sorun nedir? Sağlık mahallesinde Uydu tamircisi mi lazım yada televizyon kurulumu gerekiyor. Çanak anten mi kurulacak, sinyal mi gitti, kanallar mı karıştı, Arçelik, Beko, Vestel Samsung, LG, Axen, Awox, SEG yada başka bir marka model hiç fark etmez arayın sorunu söyleyin hemen gelir hallederim. Portakal mahallesinde ihtiyaç duyduğun anda Uyducu Ahmet usta bir telefon kadar yakınında özellikle söz verdiğim saate.

Uyducu Ahmet Usta

Uyducu Ahmet Usta

ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJ AYAR ARIZA SERVİSİ

 

Taşındığınız apartmanda merkezi sistem yok yada çanak antenin montaj edilmesi, takılması, kurulması gerekiyor. Uyducu Ahmet usta tam donanımlı malzemesi ile güneykent halkına hizmet vermekten gurur duyar. Profesyonel ustayı, Doğru ustayı, güvenilir ustayı, başka bir deyişle işin ehlini buldun. Evet doğru yerdesin arıyorsun uyducu Ahmet ustayı. İşim yoksa hemen yola çıkıyorum ancak işim varsa randevu oluşturuyorum 1 yada en fazla 2 saat içinde gelip çanak anten montajını yaparım. Başka bir gün isterseniz ona göre randevu oluşturuyorum. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa arayın fiyat sorun. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, lnb daha aklınıza gelmeyecek her türlü malzeme ile hazırım. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım!!!

 

0507 334 76 01

 

Çanak anten tamircisi

Çanak anten tamircisi

DİGİTURK BEİNSPORT D-SMART TİVİBU

Digiturk Beinsport Tivibu d-smart çanak anten ile çalışmaktadır. Çanak antende kabloda yada LNB de en ufak bir arızada sinyal yok eksik kanal yada kurulum başarısız olmaktadır. Bundan dolayı bayiyi aramanıza gerek yoktur. Digiturk Beinsport Tivibu ve D-smart sinyal sorunları için uyducu Ahmet ustayı arayabilirsin.

 

Digitürk çanak anten tamircisi 

 

digitürk çanak anten

digitürk çanak anten

SERVİS NOKTALARI

Mersin Toroslar Portakal Mahallesine uydu montaj hizmeti vermekteyim dolayısı ile bu ilçelerde oturuyorsan Uyducu Ahmet ustayı hemen arayabilirsin.

 

0507 334 76 01

 

TOROSLAR ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJI SERVİSİ

Çanak anten montajı profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Lakin doğru montaj edilmeyen çanak antenin düşme riski çok vardır. Bu videoda size çanak antenin nasıl montaj edildiğini göstereceğim.  Linke tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz. Çanak anten montajını Matkap, dübel gibi malzemeniz varsa bile yapmanızı tavsiye etmem dolayısı ile uyducu Ahmet usta bu iş için var.

 

UYDU ÇANAK ANTEN TELEVİZYON SİNYAL YOK

 Uyduda sinyal olmamasının, Televizyonda kanalların gitmesinin bir çok sebebi olabilir .Kabloda, çanak antende, LNB de sorun olabilir. Bunun dışında çok küçük bir sorunda olabilir. Basit bir şekilde Televizyonda sinyal sonundan nasıl kurtulacağınızı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın Televizyondaki sinyal sorunu bir çok sebepten kaynaklanabilir lakin bu videodaki çözüm işinize yaramayabilir. O halde akbelende oturuyorsanız Uyducu Ahmet ustayı aramanız  Profesyonelden destek almanız gerekir. Yılların tecrübesi Mersinde 1 Numara uyducu Ahmet usta.

Uydu Çanak Sinyal Yok

Mersin Toroslarda ki Hizmet noktalarım

Uydu anten montaj servis noktaları Toroslar Kurdali ve Mevlana, mahallesidir. Önceliğim söz verdiğim saate pozitif enerji ile gelmek. Televizyon duvara monte, kanal ayarlama, çanak anten sinyal sorunları benim işim. Televizyon askı aparatı, santral uydu sistemi sorunu, yan odaya led TV kurulumu için Uyducu Ahmet ustayı ara. Anten uydu montajı, çanak anten kurulumu, bazı kanallar var bazı kanallar yok. Eksik kanal, LNB aşırı yüklendi, LNB kıs devre uydu sinyal sorunları. Kısaca uydu çanak antende aklınıza gelebilecek her iş uyducu Ahmet ustanın işi. İşleyen demir ışıldar bu nedenle iş varsa bende varım!!! İhtiyaç duyduğun anda Uyducu Ahmet usta bir telefon kadar yakınında.