Top

UYDUCU AHMET USTA TOROSLAR

Yeriniz Mersin Toroslar da ise size 15-20 dakika mesafe uzaklıktayım. Bazı ustalar her işi yapar lakin Ahmet ustanın tek bir mesleği var oda uyducu. Her şeyi açık seçik yazıyorum. Çekinip korkacağım hiç bir şey yok. Mersin Toroslarda tanınmış profesyonel usta burada. Ayaz elektronik uyducu Ahmet usta harekete hazır. Aracımda tam donanımlı malzemem ile hizmet vermekten gurur ve onur duyarım. Çanak antende sinyal sorunu olduğunda hemen ara. Kesin ve pratik çözümler sunuyorum dolayısı ile yaptığım işin arkasındayım. Bu sektöründe 20 yıldır son hız devam etmekteyim. Arayın işim yoksa hemen gelir lakin işim varsa 1-2 saate orda olurum. Başka gün istiyorsanız ona göre randevu oluşturulur.

TOROSLAR TV TAMİRCİSİ

Televizyondaki sorun nedir?  Uydu tamircisi mi lazım yada televizyon kurulumu gerekiyor. Çanak anten mi kurulacak, sinyal mi gitti, kanallar mı karıştı, Arçelik, Beko, Vestel Samsung, LG, Axen, Awox, SEG yada başka bir marka model hiç fark etmez arayın sorunu söyleyin hemen gelir hallederim. Portakal mahallesinde ihtiyaç duyduğun anda TV tamircisi Ahmet usta bir telefon kadar yakınında özellikle söz verdiğim saate.

Uyducu Ahmet Usta

UYDU MONTAJ AYAR ARIZA SERVİSİ

Taşındığınız apartmanda merkezi sistem yok yada çanak antenin montaj edilmesi, takılması, kurulması gerekiyor. Uyducu Ahmet usta tam donanımlı malzemesi ile hizmet vermekten gurur duyar. Profesyonel, doğru, güvenilir ustayı, başka bir deyişle işin ehlini buldun. Evet doğru yerdesin arıyorsun uyducu Ahmet ustayı. İşim yoksa hemen yola çıkarım ancak işim varsa randevu oluşturup 1 – 2 saat içinde gelip çanak anten montajını yaparım. Başka bir güne randevu isterseniz oda olur. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin eksik yada yoksa arayıp fiyat sorun. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, LNB daha aklınıza gelmeyecek her türlü malzeme ile hazırım. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım!!!

Çanak anten tamircisi

DİGİTURK BEİNSPORT D-SMART TİVİBU

Digiturk Beinsport Tivibu d-smart çanak anten ile çalışmaktadır. Çanak antende kabloda yada LNB de en ufak bir arızada sinyal yok eksik kanal yada kurulum başarısız olmaktadır. Bundan dolayı bayiyi aramanıza gerek yoktur. Ücretli platformlardaki sinyal sorunları için uyducu Ahmet ustayı arayabilirsin.

 

digitürk çanak anten

SERVİS NOKTALARI

Mersin Toroslara uydu montaj hizmeti vermekteyim dolayısı ile bu ilçelerde oturuyorsan Uyducu Ahmet ustayı hemen arayabilirsin.

TOROSLAR ÇANAK ANTEN SERVİSİ

Acemi ustaya iş vermeyin lakin doğru montaj edilmeyen çanak antenin düşme riski çok vardır. Bu videoda size işçiliğimi göstereceğim. Linke tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz. İşe hakim değilseniz matkap, dübel gibi malzemeniz varsa bile yapmanızı tavsiye etmem dolayısı ile Ahmet usta bu iş için var.

 

UYDU ÇANAK ANTEN TELEVİZYON SİNYAL YOK

Kanalların göstermemesinin bir çok sebebi vardır. Gelip görmeden gerekli ölçümü yapmadan teşhis koyamam. Bunun dışında çok küçük bir sorunda olabilir. Basit bir şekilde Televizyonda sinyal sonundan nasıl kurtulacağınızı bu linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Unutmayın sinyal sorunu bir çok sebepten kaynaklanabilir lakin bu videodaki çözüm işinize yaramayabilir. O halde akbelen de oturuyorsanız Ahmet ustayı aramanız  Profesyonelden destek almanız gerekir. Yılların tecrübesi Mersinde 1 Numara Ahmet usta.

Mersin Toroslarda ki Hizmet noktalarım

Hizmet noktalarım Mersin Torosların 15 KM çevresidir. Önceliğim söz verdiğim saate pozitif enerji ile gelmek. Ustalık benim işim. Kısaca çanak antende aklınıza gelebilecek her iş Ahmet ustanın hünerli ellerinde. İşleyen demir ışıldar bu nedenle iş varsa bende varım!!! İhtiyaç duyduğun anda Uyducu Ahmet usta bir telefon kadar yakınında.