Top
Uydu Montaj
TOROSLAR

Mersin Torosların en hızlı ve profesyonel ustası ile tanışmaya hazır olun

Uyducu Ahmet Usta

Mersin Toroslarda usta arıyorsan doğru yerdesin hemen tıkla anında gelirim

Mersin Afetevler Uydu tamircisi- Ahmet Usta
TOROSLAR

Mersin Toroslar Çağdaşkentte işinde uzman ve deneyimli profesyonel eleman burada

Ayaz Elektronik uyducu Ahmet Usta

Mersinin yerlisi mersinin çocuğu mersinin ustası Ayaz elektronik uyducu Ahmet usta

ÇANAK ANTEN MONTAJINDA PROFESYONEL & UZMAN USTA

UYDU TAMİRİNDE & YILLARIN DENEYİMİ

Çanak Anten Arıza Montaj

Acemi uyumsuz işi bilmeyen ustamı tercih edersin yoksa işin ehli yılların deneyimi Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet ustayı mı? Tabii ki kendi işinde uzman yaptığı işin arkasında duran Mersinde tanınmış Ahmet usta!!!  Hemen ara fiyatı (ücreti) sor. İşini Torosların en hızlı ustasına yaptır kafan rahat etsin. Ne demişler alet işler el övünür. Dolayısı ile ne kadar usta olursan ol aletin olmadan gerekli araç gerecin olmadan o işi düzgün yapamazsın. Kaliteli usta olmak ancak iyi araç gereçlerle olunur. En kaliteli araç gereçleri kullanıyorum. En basitinden kullandığım çanak anten NextStar marka çanak antendir. Kullandığım kablo rg6 u6 uydu kablosudur.

Çanak antenler farklı boyutlarda üretilmektedir. Türkiye de genellikle 85 cm. Çanak antenler kullanılır. Büyük anten ile küçük arasında elbette fark vardır. 105 cm. 85 santimetreye göre elbet daha iyi sinyal alır lakin bireysel kullanıcı için 105 santimetreye gerek yoktur. 85 cm. antende gayet güzel iş görür. Büyük anten çoğunlukla merkezi uydu da kullanılır. Ortak uyduda çok fazla kullanıcı olduğu için büyük çanaklar tercih edilir. Bireysel kullanıcıya standart boyut yeterlidir. Hatta 45cm kaliteli bir çanak anten işini bilen usta (buda ben oluyorum) tarafından kurulursa yıllarca sorunsuz hizmet verir. Sağanak yağmurda çanak anteninin önü kapandığı için yapacak bir şey yoktur. Normal yağmurda sorunsuz çalışır. Sağanak yağmurda kanallar %70 çekmez.

Uydu Anten Montaj Ve Arza
ÇANAK UYDU MONTAJCISI

Elit bir ustaya iş yaptırmak istersen, Çanak uydu montajcısı ahmet ustayı ara.

Uydu onarım arıza ustası
KALİTELİ MALZEME

Ahmet usta çanak anten uydu montajını herzaman kaliteli malzeme ile yapar.

Uydu Montajcısı
UYUMLU İŞİ BİLEN USTA

Acemi ustalara iş yaptırmayın sonra başınız ağrımasın. Ahmet usta tecrübelidir.

Uyducu Ahmet Usta
SÖZ VERDİGİM SAATE

Telefonda hangi saate söz verdiysem tam zamanında gelirim.

Toroslar Akbelende tam 20 yıldır mersin halkına hizmet vermekteyim. Ahmet usta uydu anten montajında çoktan kompetan olmuştur dolayısı ile yaptığım işçilik geçici değil kalıcıdır. Bu sektör kesinlikle basite alınacak bir iş değildir. Damda sağlam monte edilmeyen uydu anten çok büyük tehlike saçar. Düşünsenize başka bir eve taşındınız usta çağırıyorsunuz nerden bilirsiniz usta değil acemi. Taktığı uydu anten gitti 3 ay sonra sert rüzgarda hop aşağı düştü. Allah korusun ya birine denk gelse.

Burada sorumlu hem ev sahibi hem de ustadır. Bu yüzden uzman olmak çok önemlidir. Şükürler olsun 20 yıldır montajını yaptığım hiç bir uydu antende sorun yaşanmadı…  Ayaz Elektronik Uyducu Ahmet Usta (@UyducuAhmetusta) / Twitter adresinden takip edebilirsin.