Top

GÜVENEVLER UYDUCU MAKUL FİYAT KALİTELİ İŞÇİLİK

Konumunuz Güvenevler’ de ise Uyducu Ahmet usta size 10-20 dakika uzaklıkta. Uyducu Ahmet usta olarak Güvenevler ve yakınlarına hizmet vermekteyim. Dolayısı ile benden fiyat almanızı tavsiye ediyorum. Mersinde tanınmış bir usta olarak yaptığım işin arkasındayım. Malzemeniz varsa arayın işçilik fiyatı sorun lakin malzeme yoksa Uydu, Çanak anten, kablo, LNB gibi malzemeler her daim aracımda mevcuttur. Önceliğim söz verdiğim saatte konumunuza ulaşmaktır. Arayın işim yoksa hemen çıkar gelirim. Lakin işteysem en geç 1-2 saate konumunuza ulaşırım. Mersin halkına hizmet vermekten mutluluk duyarım. Kısaca uydu, çanak anten, Televizyon ilgili aklınıza gelebilecek her iş uyducu Ahmet ustanın işi. İş varsa bende varım!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Uyducu

GÜVENEVLER UYDU TAMİRCİSİ TV SİNYALİ YOK

 Güvenevler Uydu tamircisi denilince akla ilk Ahmet usta gelir. İster merkezi uydu sistem ister kendi çanağınız Ahmet usta için fark etmiyor. Uydu tamiri profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde uydu sinyali yok hatasıyla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Uydu tamirinde yaptığım işler 2 yıl garantilidir. Yani görüntüyü veriyim hemen gidiyim parayı aldım yok. Yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum hatta biliyorum ki iyi iş daha çok müşteri getirir. Sonuçta en iyi reklam yaptığım iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Uydu tamiri ve çanak işinde kendime güveniyorum. Çünkü yılların verdiği deneyim var. İş varsa bende varım!!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Televizyon sinyal yok

GÜVENELER ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJ  SERVİSİ

Çanak antenin montaj edilmesi, takılması, kurulması için Uyducu Ahmet ustayı aramalısın. Aracımda tam donanımlı malzemem ile Mersin halkına hizmet vermekten gurur duyarım. Profesyonel ustayı, Doğru ustayı, güvenilir ustayı, başka bir deyişle işin ehlini burada. Evet doğru yerdesin arıyorsun uyducu Ahmet ustayı işim yoksa hemen yola çıkıyorum. Ancak işim varsa randevu oluşturuyorum 1 yada en fazla 2 saat içinde gelirim. Başka bir güne ne zaman isterseniz randevu oluşturulur. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa arayın fiyat sorun. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, LNB her türlü malzeme ile hazırım. Çanak anten montajı profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Uyducu Ahmet usta çanak anten uydu montajı ve kurulumu için hazırdır. Telefon açıp fiyat sorabilirsiniz. Doğru, güvenilir, profesyonel ve en hızlısı uyducu Ahmet usta. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım!!!

Hemen Arayın

Uydu Montaj
Çanak anten

GÜVENEVLER ÇANAK ANTENCİ TELEVİZYONCU UYDUCU UYDU TAMİRCİSİ

Konumunuz Mersin Yenişehir güvenevler de ise size 15-20 dakika uzaklıktayım.
Forum mersin ve güven sitesinin de içinde bulunduğu güvenevler ve yakınlarına hizmet vermekteyim. Mersin de tanınmış ustamız uyducu Ahmet usta tam donanımlı malzemesi Matkap dübel vida Çanak anten uydu alıcı Tv askı aparatı kablo tekli çiftli 4 lü lnb ve daha akılınıza gelmeyen bir çok malzeme ile aracında hazır şekilde mersin halkına servis hizmeti vermekten gurur duyar. önceliğim söz verdiğim saatte konumunuza ulaşmak .Arayın işim yoksa hemen çıkar gelir lakin işim varsa en geç 1-2 saatte orda olurum yada siz ne zaman uygunsanız ona göre randevu oluştururuz. Televizyon duvara montajı televizyon kanal ayarlama Tv sinyal yok Tv askı aparatı merkezi sistem sinyal sorunu yan odaya Tv kurulumu çanak anten montajı uydu montajı çanak anten kurulumu bazı kanallar var bazıları yok eksik kanal lnb kısa devre lnb aşırı yüklenme. Digitürk beinsport tivibu d-smart sinyal sorunları kısaca uydu çanak antende aklınıza gelebilecek her türlü iş uyducu Ahmet ustanın işi. Dolayısı ile  iş varsa bende varım

Uyducu Ahmet Usta

Uyducu Ahmet Usta

 

0507 334 76 01

GÜVENEVLER UYDUCU TELEVİZYONCU ÇANAK ANTEN UYDU TAMİRCİSİ

Mersinde bir çok noktada hizmet vermekteyim dolayısı ile güvenevlerde oturuyorsanız size çok yakınız. Mersinde Çanak anten uydu televizyon sektöründe yıllardır hizmet vermekteyim. Ayaz Elektronikte çalışan tek kişi vardır uyducu Ahmet Usta. Telefon açtığınızda direk evinize gelecek usta ile muhatap oluyorsunuz. Başka bir deyişle aracı yok kalfa yok çırak yok uyducu Ahmet usta var. Önceliğim dürüstlük, iş ehemmiyeti ve en hızlı şekilde konumunuza ulaşmak. Ahmet Ustanın en iyi reklamı yaptığı iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Yaptığım tüm işler örnek gösterilir üstelik başkasına tavsiye edilir. Mesela size işi yaptım fiyattan, işçilikten, dürüstlükten memnun kaldınız dolaysı ile başka bir tanıdığınıza Mersinde uyducu lazım olduğunda aklınıza ilk Ahmet usta gelecektir.

TELEVİZYON LED TV MONTAJ SERVİSİ USTASI

Marka model fark etmeksizin Televizyon duvara asmak için usta arıyorsan ancak güvenilir işin ehli usta istiyorsan, durma uyducu Ahmet usta bir telefon kadar yakında. Televizyon duvar askı aparatınız varsa çok iyi en azından masrafınız azalır. Hemen Uyducu Ahmet ustayı arayıp servis ücretini öğrenebilirsin. Fakat yoksa sorun değil öncelikle televizyonun büyüklüğünü söyleyin. 24” (60ekran) 32” (82ekran) 42” (107ekran) 55” (149ekran) hangi boy ise ona göre askı aparatı getirip, Televizyonun hayalinizdeki gibi montajını yaparım. İşçiliğime çok güveniyorum Televizyon montajı her gün yaptığım iştir. Buradaki en önemli nokta televizyonu kırmadan ustaca davranmaktır. Bir diğer en önemli husus ise televizyonu duvara sağlam bir şekilde montaj etmektir. Lakin düzgün montelenmeyen led tv düşmeye mahkumdur. Duvara astığım bütün Televizyonları su terazisi ile taktığım için dolayısı ile yamukluk olmayacak tam dengede duracaktır. Kısaca Televizyon montajı ustalık, malzeme ve profesyonel olmayı gerektirir. 2 delik işi değildir. Televizyonun usta tarafından profesyonelce montaj edilmesini istiyorsan uyducu Ahmet ustayı bu numarada tıkla.

 Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

 KANALLAR ANİDEN GİTTİ

Televizyonu sorunsuz uzun zamandır kullanıyordunuz lakin kanallar aniden gitti. Dama çıktınız lnb kapağı yok bu yüzden gidip sıfır bir lnb almak işi çözmez oysa  lnb kapağı olmadan da çalışabilmektedir. Bundan dolayı çanak anten lnb kablo ile uğraşıp damda üşümeye yada güneşte yanmaya değmez. Ahmet ustayı hemen gelir. Kanalların aniden gitme sorunu çok fazla görülmektedir fakat bir sürü sebebi olabilmektedir. Gelip uydu sinyal bulucu ile ölçüm yapar sorunu çözer görüntüyü veririm. Size de Televizyonun keyfini çıkarmak kalır.

ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJ ARIZA AYAR SERVİSİ

Yeni taşındınız çanak antenin montaj edilmesi, takılması, kurulması gerekiyor. Uyducu Ahmet usta tam donanımlı malzemesi ile Mersin halkına hizmet vermekten gurur duyar. Profesyonel ustayı, Doğru ustayı, güvenilir ustayı, başka bir deyişle işin ehlini buldun. Evet doğru yerdesin arıyorsun uyducu Ahmet ustayı işim yoksa hemen yola çıkıyorum ancak işim varsa randevu oluşturuyorum 1 yada en fazla 2 saat içinde gelirim. Başka bir güne ne zaman isterseniz randevu oluşturulur. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa arayın fiyat sorun. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, lnb daha aklınıza gelmeyecek her türlü malzeme ile hazırım. Çanak anten montajı profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Uyducu Ahmet usta Çanak anten montajı, ayarı ve arızası için hazır. Bir alo demen yeterlidir. Doğru, güvenilir, profesyonel ve en hızlısı uyducu Ahmet usta. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım!!!

Çanak anten montajcısı

Çanak anten montajcısı

Hemen Arayın