Top

DİGİTÜRK TEKNİK SERVİS

Abonelik işlemleri yapmıyorum. Abonelik açma kapatma yapmıyorum. Mevcut aboneliğinizde sinyal sorunu yaşadığınız zaman makul ücretle teknik servis hizmeti veriyorum. Digitürk bayii değilim. Çanak anten kurulumu yapıyorum. Abonelik işlemleri için (0212) 473 73 73  Digitürk müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Digitürk te teknik olarak sorun yaşıyorsan hemen Ahmet ustayı arayabilirsin. Ahmet ustayı cep telefonundan aramak için aşağıdaki linke tıkla.

 

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla ara

 

DİGİTÜRK ÇANAK ANTEN KURULUM SERVİSİ

Yenişehir’de mevcut bir Digitürk aboneliğiniz varsa çanak anten kurulumu gerekiyorsa uyducu Ahmet usta bu işi halleder. Beni çağırmak için telefon açıp mevcut konumunuzu söylemeniz yada konum göndermeniz yeterlidir. Mersin Yenişehir ve Toroslar bölgesine hizmet veriyorum. Servis ücretini Ahmet ustaya sorun. Aracı, kalfa, çırak yok. Sadece Ahmet usta var. Demek istediğim taşındığınız zaman Digitürk aboneliğiniz varsa bayiyi aramanıza gerek yoktur. Yenişehir pozcuda Digiturk çanak anten işi benden sorulur. Usta olmak uzmanlık gerektirir dolayısı ile Ahmet ustada da profesyonellik ustalık ve çalışma hevesi fazlası ile vardır. Digitürk Çanak anten ile çalışmaktadır. Yenişehir’de uydu montaj Ahmet ustanın işidir. Kurulum için bayiyi aramanıza gerek yoktur. Ahmet usta bu iş için vardır. O halde Mersin Yenişehir’de sinyal arızası varsa ben hallederim!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Digitürk çanak anten
Mersin Digitürk Teknik Servis

DİGİTÜRK SİNYAL SORUNU

Uyduda sinyal olmamasının bir çok sebebi vardır. Merkezi sistem kullanıyorsanız çok fazla ek sinyal sorun çıkartır. Az ek varsa bu ek doğru yapılmadıysa sorun kaçınılmazdır. Damdaki anten iyi ayarlanmamış ise sinyal sorunu olur. Kablo hasarlı yada eskimiş ise yine problem yaşarsınız. LNB yönü yanlış ise kurulum hatası olasıdır. LNB kapağı yok ise sinyal sorunu olması muhtemeldir. Doğru montaj edilmemiş çanak antenin zamanla sorun vermesi kaçınılmazdır. Bir çok kanalın çekip bazı kanalların çekmemesi çok yaşanılan bir sorundur. Kafanızı ağrıtmak istemem kısaca mersin Yenişehir’de Digitürk te sinyal olmamasının birden çok sebebi vardır. Telefonda sorunu söylemem mümkün değildir. Gelip gerekli sinyal ölçümünü yaptıktan sonra müdahale edebilirim. Fiyatı söylerim isterseniz yaptırır istemezseniz yaptırmazsınız. Yaptırmadığınız zaman servis ücreti almayız.

DİGİTÜRK UYDU TAMİRCİSİ MERSİNDE 1 NUMARA

Yenişehir afetevlerde Digitürk Uydu tamircisi denilince akla ilk Ahmet usta gelir. İster merkezi uydu sistem ister kendi çanağınız fark etmiyor. Mersin Yenişehir’de Digiturk profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kurulum gerçekleşmez uydu sinyali yok hatasıyla karşılaşırsınız. Yaptığım işler 2 yıl garantilidir. Yani görüntüyü verdim bay bay yok öyle bir dünya. Yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum hatta biliyorum ki iyi iş daha çok müşteri getirir. Sonuçta en iyi reklam yaptığım iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Kendime fazlası ile güveniyorum. Çünkü yılların verdiği deneyim var. Yenişehir’de İş varsa bende varım!!!!

 

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

 DİGİTÜRK SİNYAL SEVİYESİNDE AZALMA VAR E52-32

Digitürk cihazınıza sinyal gelmediği zaman E52-32 sinyal seviyesinde azalma var hatası olur. Öncelikle Uydu kablonuzun  Digitürk cihazının LNB in girişine düzgün takıldığından emin olmak için Digitürk cihazının arka tarafından LNB in girişine düzgün takıldığından emin olun. Kumandadan menü kolay kurulum TÜRKSAT  eutelsat  kurulumu yapın. Lakin hiç bir kanal bulunamıyorsa kablo, LNB, çanak antendeki sorundan dolayı sinyal alamıyorsunuz demektir. Dama Çıkıp Çanak antende kabloda kopma var mı kontrol edin herhangi bir sorun göremiyorsanız hiç bir şeye dokunmanızı tavsiye etmem çünkü kolay olan işi daha da zorlaştırabilirsiniz. Siz uğraşmayın kendinizi üzmeyin arayın Ahmet ustayı çekinmeyin sorun ücreti. Ahmet usta pratik ve ucuz çözümlerle sinyal  sorununu halleder.

Digitürk Sinyal Yok

DİGİTÜRK ÇEKMİYOR BAZI KANALLAR YOK

Digitürk cihazınızda bazı kanallar çekmiyorsa ister merkezi sistem ister bireysel çanak Ahmet usta için fark etmez. Ahmet ustaya ulaşmak çok kolay. Telefon aç sorunu söyle en geç 1 saat içerisinde servis kapına gelir ve sorun halledilir. İşte bu kadar basit. Ahmet usta uyumludur. Sorun çıkartmaz sorunu çözer. Dolayısı ile size de mutlu mesut televizyonu izlemek kalır. Telefon açıp konumunuzu söyleyin fiyat sorun Digitürk’le ilgili aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz çekinmeyin Ahmet usta halkın içinden birisidir. Ahmet usta makul fiyatlarla mersin halkına hizmet vermektedir. Müşteri bir kerelik değil sürekli gereklidir. Dolayısı ile yaptığım bütün işler sorunsuz sıkıntısız ve uzun ömürlü olması çok önemlidir. Mersinde tanınmış bir usta olarak çok fazla müşterim vardır.

 

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla