Top

DİGİTÜRK TEKNİK SERVİS

Abonelik işlemleri yapmıyorum. Abonelik açma kapatma yapmıyorum. Mevcut aboneliğinizde sinyal sorunu yaşadığınız zaman makul ücretle teknik servis hizmeti veriyorum. Digitürk bayii değilim. Çanak anten kurulumu yapıyorum. Abonelik işlemleri için (0212) 473 73 73  Digitürk müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Lakin Digitürk te teknik olarak sorun yaşıyorsanız (sinyal sorunu yada çanak anten kurulumu) hemen Ahmet ustayı arayabilirsin Ahmet ustayı 0507 334 76 01 cep telefonundan yada Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla ara.

DİGİTÜRK ÇANAK ANTEN KURULUM SERVİSİ

Mevcut bir Digitürk aboneliğiniz varsa çanak anten kurulumu gerekiyorsa uyducu Ahmet usta bu işi halleder. Çanak anten kurulumunu izlemek için linke tıklayın. Çanak anten kurulumu için Telefon açıp mevcut konumunuzu söylemeniz yada konum göndermeniz yeterlidir. Mersin YenişehirToroslarAkdeniz Bölgesine Servisimiz vardır. Digitürk çanak anten kurulum servis ücretini Ahmet ustaya sorun. Aracı yok ,kalfa yok, çırak yok. Sadece ve sadece Ahmet usta var. Yeni taşındığınız zaman Digitürk aboneliğiniz varsa bayiyi aramanıza gerek yoktur. Çanak anten işi Ahmet ustadan sorulur. Çanak anten montaj işlemi profesyonellik gerektirir. Dolayısı ile Ahmet ustada da profesyonellik ustalık ve çalışma hevesi fazlası ile vardır. Digitürk Çanak anten ile çalışmaktadır. Dolayısı ile çanak anten de Ahmet ustadan sorulur. Digitürk Çanak anten kurulumu için bayiyi aramanıza gerek yoktur. Uyducu Ahmet usta bu iş için vardır. Digitürk çanak anten kurulumu için Ahmet ustayı araman yeterlidir. O halde iş varsa bende varım!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Digitürk çanak anten
Mersin Digitürk Teknik Servis

DİGİTÜRK SİNYAL SORUNU

Digitürk te sinyal olmamasının bir çok sebebi vardır. Merkezi sistem kullanıyorsanız çok fazla ek sinyal sorun çıkartır. Az ek varsa bu ek doğru yapılmadıysa sinyalde problem kaçınılmazdır. Merkezi uydunun yönü iyi ayarlanmamış ise sinyal sorunu olur. Kablo hasarlı yada eskimiş ise yine sorun yaşarsınız. LNB yönü yanlış ise kurulum hatası olasıdır. LNB kapağı yok ise sinyal sorunu olması muhtemeldir. Doğru montaj edilmemiş çanak antenin zamanla sorun vermesi kaçınılmazdır. Bir çok kanalın çekip bazı kanalların çekmemesi çok yaşanılan bir sorundur. Kafanızı ağrıtmak istemem kısaca Digitürk te sinyal olmamasının birden çok sebebi vardır. Telefonda sorunu söylemem mümkün değildir. Gelip gerekli sinyal ölçümünü yaptıktan sonra müdahale edebilirim. Fiyatı söylerim isterseniz yaptırır istemezseniz yaptırmazsınız. Yaptırmadığınız zaman servis ücreti almayız.

DİGİTÜRK UYDU TAMİRCİSİ MERSİNDE 1 NUMARA

Digitürk  Uydu tamircisi denilince akla ilk Ahmet usta gelir. İster merkezi uydu sistem ister kendi çanağınız Ahmet usta için fark etmiyor. Digitürk Uydu tamiri profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde Digitürk kurulumu gerçekleşmez uydu sinyali yok hatasıyla karşılaşırsınız. Digitürk uydu tamirinde yaptığım işler 2 yıl garantilidir. Yani görüntüyü veriyim hemen gidiyim parayı aldım yok. Yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum hatta biliyorum ki iyi iş daha çok müşteri getirir. Sonuçta en iyi reklam yaptığım iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Uydu tamiri ve çanak işinde kendime güveniyorum. Çünkü yılların verdiği deneyim var. İş varsa bende varım!!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

 DİGİTÜRK SİNYAL SEVİYESİNDE AZALMA VAR E52-32

Digitürk cihazınıza sinyal gelmediği zaman E52-32 sinyal seviyesinde azalma var hatası olur. Öncelikle Uydu kablonuzun  Digitürk cihazının LNB in girişine düzgün takıldığından emin olmak için Digitürk cihazının arka tarafından LNB in girişine düzgün takıldığından emin olun. Kumandadan menü kolay kurulum TÜRKSAT  eutelsat  kurulumu yapın. Lakin hiç bir kanal bulunamıyorsa kablo, LNB, çanak antendeki sorundan dolayı sinyal alamıyorsunuz demektir. Dama Çıkıp Çanak antende kabloda kopma var mı kontrol edin herhangi bir sorun göremiyorsanız hiç bir şeye dokunmanızı tavsiye etmem çünkü kolay olan işi daha da zorlaştırabilirsiniz. Siz uğraşmayın kendinizi üzmeyin arayın Ahmet ustayı çekinmeyin sorun ücreti. Ahmet usta pratik ve ucuz çözümlerle sinyal  sorununu halleder.

Digitürk Sinyal Yok

DİGİTÜRK ÇEKMİYOR BAZI KANALLAR YOK

Digitürk cihazınızda bazı kanallar çekmiyorsa ister merkezi sistem ister bireysel çanak Ahmet usta için fark etmez. Ahmet ustaya ulaşmak çok kolay. Telefon aç sorunu söyle en geç 1 saat içerisinde servis kapına gelir ve sorun halledilir. İşte bu kadar basit. Ahmet usta uyumludur. Sorun çıkartmaz sorunu çözer. Dolayısı ile size de mutlu mesut televizyonu izlemek kalır. Telefon açıp konumunuzu söyleyin fiyat sorun Digitürk’le ilgili aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz çekinmeyin Ahmet usta halkın içinden birisidir. Ahmet usta makul fiyatlarla mersin halkına hizmet vermektedir. Müşteri bir kerelik değil sürekli gereklidir. Dolayısı ile yaptığım bütün işler sorunsuz sıkıntısız ve uzun ömürlü olması çok önemlidir. Mersinde tanınmış bir usta olarak çok fazla müşterim vardır.

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Mersin Digitürk Teknik Servis