Top

Konumunuz mersin Çiftlikköy ise size 10-20 dakika uzaklıktayım. Uyducu Ahmet usta olarak Çiftlikköy ve yakınlarına hizmet vermekteyim dolayısı ile benden fiyat almanızı tavsiye ediyorum. Mersinde tanınmış bir usta olarak yaptığım işin arkasındayım. Malzemeniz varsa arayın işçilik fiyatı sorun lakin yoksa malzemeler her daim aracımda mevcuttur. Önceliğim söz verdiğim saatte konumunuza ulaşmaktır. Arayın işim yoksa hemen çıkar gelirim lakin işteysem en geç 1-2 saate konumunuza ulaşırım. Mersin halkına hizmet vermekten mutluluk duyarım. Kısaca uydu, çanak anten, Televizyon ilgili aklınıza gelebilecek her iş uyducu Ahmet ustanın işi. İş varsa bende varım!!!

 

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

ÇİFTLİKKÖY UYDU TAMİRCİSİ TV SİNYALİ YOK

Çiftlikköy Uydu tamircisi denilince akla ilk Ahmet usta gelir. İster merkezi sistem ister kendi çanağınız Ahmet usta için fark etmiyor. Sinyal yok hatasını nasıl çözerim diye düşünmeyin profesyonel ustayı arayın. Aksi takdirde kolay olan işi daha zorlaştırmanız kaçınılmazdır. Yaptığım işler 2 yıl garantilidir. Görüntüyü verdim, hemen gidiyim, parayı aldım yok. Yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum hatta biliyorum ki iyi iş daha çok müşteri getirir. Sonuçta en iyi reklam yaptığım iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Bu meslekte kendime çok güveniyorum. Çünkü yılların verdiği deneyim var. İş varsa bende varım!!!!

ÇİFTLİKKÖY ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJ SERVİSİ

Çiftlikköy de çanak antenin montaj edilmesi ve kurulması için Ahmet ustayı aramalısın. Aracımda tam donanımlı malzemem ile Mersin halkına hizmet vermekten gurur duyarım. Profesyonel, doğru, güvenilir, başka bir deyişle işin ehlini burada. Evet doğru yerdesin arıyorsun yılların deneyimini işim yoksa hemen yola çıkarım ancak işte isem randevu oluşturup 1 en fazla 2 saat içinde gelirim. Başka bir güne ne zaman isterseniz oda olur. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa aracımda her daim bulunur. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, LNB her türlü araç gereç ile hazırım. Çanak anten montajı profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Uyducu Ahmet usta uydu montajı ve kurulumu için hazırdır. Telefon açıp fiyat sorabilirsiniz. Çiftlikköy’ün en kompetanı ve hızlısı . İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım!!!

MErsin Çiftlikköy TELEVİZYON MONTAJ SERVİSİ USTASI

Televizyonu duvara montaj edecek usta arıyorsan, durma  Ahmet usta bir telefon kadar yakında. Televizyon duvar askı aparatınız varsa çok iyi en azından masrafınız azalır. Hemen arayıp servis ücretini öğrenebilirsin. Fakat yoksa sorun değil öncelikle televizyonun büyüklüğünü söyleyin. 24” (60ekran) 32” (82ekran) 42” (107ekran) 55” (149ekran) hangi boy ise ona göre askı aparatı getirip, hayalinizdeki montajı yaparım. İşçiliğime çok güveniyorum Televizyon montajı her gün yaptığım iştir. Buradaki en önemli nokta televizyonu kırmadan ustaca davranmaktır. Bir diğer en önemli husus ise duvara sağlam bir şekilde montaj etmektir. Düzgün montelenmeyen led TV düşmeye mahkumdur. Duvara astığım bütün Televizyonları su terazisi ile taktığım için dolayısı ile yamukluk olmayacak tam dengede duracaktır. Kısaca Televizyon montajı ustalık, malzeme ve profesyonel olmayı gerektirir. 2 delik işi değildir. Televizyonun usta tarafından profesyonelce montaj edilmesini istiyorsan Ahmet ustayı bu numarada tıkla.

Çiftlikköy Uyducu

Mersin Çiftlikköy de usta arıyorsanız size 10-20 dakika uzaklıktayım.
Mersinin en kalabalık semtlerinden olan Çiftlikköy semti ve yakınlarına hizmet vermekteyim.
Mersin de tanınmış olan Ahmet usta tam bir profesyoneldir. Servis aracında Matkap, dübel, vida, uydu alıcı, Televizyon askı aparatı, kablo, tekli, çiftli, dörtlü LNB ve daha bir çok malzeme ile aracında hazırım. Mersin Çiftlikköy halkına uydu servisi hizmeti vermekten mutluluk duyarım. Önceliğim söz verdiğim saatte konumunuza ulaşmak . Arayın işim yoksa hemen çıkar gelir. İşim varsa en geç 1-2 saatte orda olurum.  Ne zaman uygunsanız ona göre randevu oluştururuz. Kısaca uyducu ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü iş Ahmet ustanın becerikli ellerinde. İşleyen demir ışıldar o halede iş varsa bende varım.

ÇANAK ANTEN KURULUMU MONTAJI  NASIL YAPILIR

Çanak anten kurulumunda en önemli husus ayakların montaj edilecek zemine çok sağlam ve doğru bir şekilde kurulmasıdır. Dolayısı ile yanlış montaj edilen çanak anten zamanla damdan düşmesi kaçınılmazdır. Siz sevgili mersin halkına çanak anten montajını bu linkte nasıl yapıldığını gösteriyorum. Unutmayın malzemeniz olsa bile kurulum profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Sevgi ve saygılarımla.