Top

ÇİFTLİKKÖY UYDUCU MAKUL FİYAT KALİTELİ İŞÇİLİK

Konumunuz Çiftlikköy de ise Uyducu Ahmet usta size 10-20 dakika uzaklıkta. Uyducu Ahmet usta olarak Çiftlikköy ve yakınlarına hizmet vermekteyim. Dolayısı ile benden fiyat almanızı tavsiye ediyorum. Mersinde tanınmış bir usta olarak yaptığım işin arkasındayım. Malzemeniz varsa arayın işçilik fiyatı sorun lakin malzeme yoksa Uydu, Çanak anten, kablo, LNB gibi malzemeler her daim aracımda mevcuttur. Önceliğim söz verdiğim saatte konumunuza ulaşmaktır. Arayın işim yoksa hemen çıkar gelirim. Lakin işteysem en geç 1-2 saate konumunuza ulaşırım. Mersin halkına hizmet vermekten mutluluk duyarım. Kısaca uydu, çanak anten, Televizyon ilgili aklınıza gelebilecek her iş uyducu Ahmet ustanın işi. İş varsa bende varım!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Uyducu
Uyducu Ahmet Usta

ÇİFTLİKKÖY UYDU TAMİRCİSİ TV SİNYALİ YOK

Çiftlikköy Uydu tamircisi denilince akla ilk Ahmet usta gelir. İster merkezi uydu sistem ister kendi çanağınız Ahmet usta için fark etmiyor. Uydu tamiri profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde uydu sinyali yok hatasıyla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Uydu tamirinde yaptığım işler 2 yıl garantilidir. Yani görüntüyü veriyim hemen gidiyim parayı aldım yok. Yaptığım işleri en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyorum hatta biliyorum ki iyi iş daha çok müşteri getirir. Sonuçta en iyi reklam yaptığım iştir. Atalarımız ne demiş aynası iştir insanın lafa bakılmaz. Uydu tamiri ve çanak işinde kendime güveniyorum. Çünkü yılların verdiği deneyim var. İş varsa bende varım!!!!

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

ÇİFTLİKKÖY ÇANAK ANTEN UYDU MONTAJ  SERVİSİ

Çiftlikköy de çanak antenin montaj edilmesi ve kurulması için Uyducu Ahmet ustayı aramalısın. Aracımda tam donanımlı malzemem ile Mersin halkına hizmet vermekten gurur duyarım. Profesyonel ustayı, Doğru ustayı, güvenilir ustayı, başka bir deyişle işin ehlini burada. Evet doğru yerdesin arıyorsun uyducu Ahmet ustayı işim yoksa hemen yola çıkıyorum. Ancak işim varsa randevu oluşturuyorum 1 yada en fazla 2 saat içinde gelirim. Başka bir güne ne zaman isterseniz randevu oluşturulur. Malzemeniz varsa arayın işçilik ücretini sorun lakin malzeme eksik yada yoksa arayın fiyat sorun. Çanak anten, uydu alıcı, kablo, LNB her türlü malzeme ile hazırım. Çanak anten montajı profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Uyducu Ahmet usta çanak anten uydu montajı ve kurulumu için hazırdır. Telefon açıp fiyat sorabilirsiniz. Doğru, güvenilir, profesyonel ve en hızlısı uyducu Ahmet usta. İşleyen demir pas tutmaz sonuçta iş varsa bende varım!!!

Hemen Arayın

TELEVİZYON MONTAJ SERVİSİ USTASI

Televizyonu duvara montaj edecek usta arıyorsan, durma uyducu Ahmet usta bir telefon kadar yakında. Televizyon duvar askı aparatınız varsa çok iyi en azından masrafınız azalır. Hemen Uyducu Ahmet ustayı arayıp servis ücretini öğrenebilirsin. Fakat yoksa sorun değil öncelikle televizyonun büyüklüğünü söyleyin. 24” (60ekran) 32” (82ekran) 42” (107ekran) 55” (149ekran) hangi boy ise ona göre askı aparatı getirip, Televizyonun hayalinizdeki gibi montajını yaparım. İşçiliğime çok güveniyorum Televizyon montajı her gün yaptığım iştir. Buradaki en önemli nokta televizyonu kırmadan ustaca davranmaktır. Bir diğer en önemli husus ise televizyonu duvara sağlam bir şekilde montaj etmektir. Lakin düzgün montelenmeyen led tv düşmeye mahkumdur. Duvara astığım bütün Televizyonları su terazisi ile taktığım için dolayısı ile yamukluk olmayacak tam dengede duracaktır. Kısaca Televizyon montajı ustalık, malzeme ve profesyonel olmayı gerektirir. TV montajı 2 delik işi değildir. Televizyonun usta tarafından profesyonelce montaj edilmesini istiyorsan uyducu Ahmet ustayı bu numarada tıkla.

 Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Televizyon Montaj

MERSİN ÇİFTLİKKÖY UYDU SERVİSİ SİZE ÇOK YAKIN

Mersin Çiftlikköy de uydu servisi arıyorsanız size 10-20 dakika uzaklıktayım.
Mersinin en kalabalık semtlerinden olan Çiftlikköy semti ve yakınlarına hizmet vermekteyim.
Mersin de tanınmış ustamız uyducu Ahmet usta tam bir profesyoneldir. Servis aracında Matkap, dübel, vida, Çanak anten uydu alıcı, Televizyon askı aparatı, kablo, tekli, çiftli, dörtlü LNB ve daha bir çok malzeme ile aracında hazır şekilde mersin halkına servis hizmeti vermekten gurur duyar. Önceliğim söz verdiğim saatte konumunuza ulaşmak . Arayın işim yoksa hemen çıkar gelir. İşim varsa en geç 1-2 saatte orda olurum yada siz ne zaman uygunsanız ona göre randevu oluştururuz. Televizyon duvara montajı televizyon kanal ayarlama TV sinyal yok Televizyon askı aparatı merkezi sistem sinyal sorunu yan odaya TV kurulumu. çanak anten montajı uydu montajı çanak anten kurulumu bazı kanallar var bazıları yok eksik kanal LNB kısa devre LNB aşırı yüklenme. Digitürk D-Smart sinyal sorunları kısaca uydu çanak antende aklınıza gelebilecek her türlü iş uyducu Ahmet ustanın işi. İşleyen demir ışıldar o halede iş varsa bende varım.

0507 334 76 01

ÇANAK ANTEN KURULUMU MONTAJI  NASIL YAPILIR

Çanak anten kurulumunda en önemli husus çanak antenin ayaklarının montaj edilecek zemine çok sağlam ve doğru bir şekilde kurulmasıdır. Dolayısı ile yanlış montaj edilen çanak anten zamanla damdan düşmesi kaçınılmazdır. Siz sevgili mersin halkına çanak anten montajını bu linkte nasıl yapıldığını gösteriyorum. Unutmayın malzemeniz olsa bile çanak anten kurulumu profesyonel usta tarafından yapılmalıdır. Sevgi ve saygılarımla.

 

Çanak anten montajı