Top

Uydu Montajcısı Ayaz Elektronik Ahmet Usta

Mersin Yenişehir en hızlı ve profesyonel çanak anten uydu montaj ustasıyla tanışmaya hazır olun

Toroslar Çanak Anten Uydu Montaj

Mersin Toroslarda çanak anten uydu montaj ustası arıyorsan doğru yerdesin hemen tıkla anında gelirim

Akdeniz Çanak Anten Uydu montaj

Mersin Akdeniz’de  işinde uzman ve deneyimli çanak anten uydu montaj ustası burada

Mersin Çanak Anten  Uydu Montaj

Mersinin yerlisi mersinin çocuğu mersinin ustası çanak anten uydu montajcısı Ayaz Elektronik Ahmet usta

ÇANAK ANTEN MONTAJINDA PROFESYONEL & UZMAN USTA İLE TANIŞMAYA HAZIR OLUN

ÇANAK ANTEN MONTAJINDA YILLARIN DENEYİMİ & AYAZ ELEKTRONİK AHMET USTA

Çanak Anten Arıza Montaj

Acemi uyumsuz işi bilmeyen ustamı tercih edersin yoksa işin ehli işinde uzman (kompetan) yılların deneyimi Ayaz Elektronik Ahmet ustayı mı? Tabii ki kendi işinde uzman yaptığı işin arkasında duran Mersinde tanınmış işin ehli çanak anten montajcısı Ahmet ustayı tercih et. Hemen ara fiyatı (ücreti) sor. Çanak Anten montajını ayaz Elektronik Ahmet ustaya yaptır kafan rahat etsin. Ne demişler alet işler el övünür. Dolayısı ile ne kadar usta olursan ol aletin olmadan gerekli araç gerecin olmadan o işi düzgün yapamazsın. Kaliteli usta olmak ancak iyi araç gereçlerle olunur. Ayaz Elektronik Ahmet ustada en kaliteli araç gereçleri kullanır. En basitinden kullandığım çanak anten NextStar marka çanak antendir. Kullandığım kablo rg6 u6 uydu kablosudur.

Çanak antenler farklı boyutlarda üretilmektedir. Türkiye de kullanılan çanak antenler genellikle 85 cm. Çanak antenlerdir. Büyük çanak anten ile küçük çanak anteni arasında elbette fark vardır. 105 cm. anten 85 cm bir antene göre elbet daha iyi sinyal alır lakin bireysel kullanıcı için 105 cm. çanak antene gerek yoktur. 85 cm çanak antende gayet güzel iş görür. 105 cm. Çanak antenler çoğunlukla merkezi uydu  (ortak uydu) da kullanılır. Ortak uyduda çok fazla kullanıcı olduğu için 105 cm büyük çanaklar tercih edilir. bireysel kullanıcıya 85cm çanak anten yeterlidir. Hatta 45cm kaliteli bir çanak anten işini bilen usta (buda ben oluyorum) tarafından kurulursa yıllarca sorunsuz hizmet verir. Sağanak yağmurda çanak anteninin önü kapandığı için yapacak bir şey yoktur. Normal yağmurda çanak anten sorunsuz çalışır . Sağanak yağmurda kanallar %70 çekmez.

UYDU ANTEN MONTAJINDA DENEYİM VE UZMANLIK & AYAZ ELEKTRONİK AHMET USTA

Tıkla → Hemen Arayın  ←Tıkla

Uydu Anten Montaj Ve Arza
ÇANAK UYDU MONTAJCISI

Elit bir ustaya iş yaptırmak istersen, Çanak uydu montajcısı ahmet ustayı ara.

Uydu Montaj ve Arıza
KALİTELİ MALZEME

Ahmet usta çanak anten uydu montajını herzaman kaliteli malzeme ile yapar.

Uydu Montajcısı
UYUMLU İŞİ BİLEN USTA

Acemi ustalara iş yaptırmayın sonra başınız ağrımasın. Ahmet usta tecrübelidir.

Uyducu Ahmet Usta
SÖZ VERDİGİM SAATE

Telefonda hangi saate söz verdiysem tam zamanında gelirim.

Uydu montajında tamı tamına 20 yıldır mersin halkına hizmet vermekteyim. Ahmet usta uydu anten montajında çoktan kompetan (uzman) olmuştur. Dolayısı ile yaptığım işçilik geçici değil kalıcıdır. Uydu montajı kesinlikle basite alınacak bir iş değildir. Damda sağlam monte edilmeyen uydu anten çok büyük tehlike saçar. Düşünsenize başka bir eve taşındınız usta çağırıyorsunuz nerden bilirsiniz usta usta değil acemi. Taktığı uydu anten gitti 3 ay sonra sert rüzgarda hop aşağı düştü. Allah korusun ya birine denk gelse. Burada sorumlu hem ev sahibi hem de uydu anteni takan ustadır. Bu yüzden uydu montajı çok önemlidir. Şükürler olsun 20 yıldır taktığım hiç bir uydu antende sorun yaşanmadı…