Top

MERSİN KALİTELİ ÇANAK ANTEN

Günümüzde 80Cm next star çanak antenler yaygın olarak kullanılmaktadır. Benim sattığımız çanak anten 80CM next marka çanak anten fiyatı 400₺. (kurulum hariç). Çanak anten kurulacaksa uyducu Ahmet usta bu iş için bulabileceğiniz en iyi ustadır. Çanak anten kurulum ücreti 300₺. LNB fiyatı için lütfen linke tıklayın. Kablonuz yoksa kablonun metre fiyatını ögrenmek için linke tıklayın. Kullandığım çanak anten 2 yıl paslanmaya karşı garantilidir. Ahmet ustayı başka ustalar ile karıştırmayın 20 yıllık usta ile gelip geçici olan ustanın fiyatı ve işçiliği aynı olmaz. Uyducu Ahmet usta olarak yaptığım işlerin arkasındayım. Her usta yaptığı işin arkasında duramaz lakin uyducu Ahmet usta olarak yaptığım işlerin arkasındayım. Malzeme ve işçilik Fiyatı kesinlikle pahalı değildir. Makul fiyatlarla mersin halkına hizmet vermeye çalışıyorum. Ucuz ve kalitesiz işçilik arıyorsanız lütfen irtibata geçmeyin dolayısı ile kalite tesadüf değildir.

 

 0507 334 76 01

 

Fiyatı 400₺ olan her gün montajını ve satışını yaptığım çanak antenin görseli aşağıda görebilirsiniz. Çanak anten kurulum videosu için linke tıklayın

Yukarıdaki görselde gördüğünüz çanak anten Next marka çanak antendir. Mersinde satışı en çok olan çanak antendir. Kalite olarak standart kalitede olan yıllarca hizmet edecek gayet kaliteli çanak antendir. İşini bilen usta tarafından montajı yapıldığı zaman yıllarca hizmet verecek bir antendir. Tatbiki kaliteli bir çanak antende kaliteli bir LNB kullanılmalıdır. LNB yi incelemek için linke tıklayabilirsiniz. Kullandığım LNB Next markadır. Size dürüst olacağım eskiden bunda 20 yıl önce kalitesiz çanak anten yoktu. Üretilen bütün çanak antenler galvanizli üretilir. Yıllarca paslanmadan hizmet verirdi. 20-30 yıl önce üretilen günümüzde sorunsuz hizmet veren o eski çanak antenler hala kullanılmakta.

Makul bir fiyat. Kaliteli işçilik istiyorsan hemen beni ara. Bireysel olarak kullanan çanak antenler next marka çanak antendir.